دانگل بلوتوث وسیله ای مهم در میان لوازم جانبی کامپیوتر

دانگل بلوتوث وسیله ای مهم در میان لوازم جانبی کامپیوتر

دانگل بلوتوث وسیله ای مهم در میان لوازم جانبی کامپیوتر

دانگل بلوتوث

دانگل بلوتوث وسیله ای با ورودی USB است که به کیس متصل می شود و از طریق بلوتوث، امکان تبادل اطلاعات بدون سیم را فراهم می سازد به همین دلیل به آن دانگل گفته می شود. با این وسیله امکان تبادل اطلاعات ورودی بین موس های بی سیم و کیبورد های بی سیم و … امکان پذیر می شود.

اگر یک تلفن همراه جدید خریداری کرده اید و می خواهید از رایانه خود فایل های مختلف را بارگیری کنید، اما نرم افزار ارائه شده با تلفن جدید شما با کامپیوتر سازگار نیست، با پرداخت مقدار کمی پول و خرید یک دانگل بلوتوث USB ، شما قادر خواهید بود همه فایل هایی که می خواهید را بر روی گوشی جدید خود انتقال دهید.

 

لوازم جانبی کامپیوتر

 

کاربرد های دانگل بلوتوث

دیگر موارد استفاده از دانگل بلوتوث USB عبارتند از دانلود و ارسال ایمیل، مرور اینترنت، پشتیبان گیری و اضافه کردن اطلاعات به تقویم شخصی و لیست مخاطبین و انتقال ویدیوها، تصاویر و تقریبا هر فایل دیگری که احتمالا می توانید آن را تصور کنید. دانگل USB بلوتوثی با تمامی استانداردهای بالاتر از Bluetooth V2.0 و USB V2.0 سازگار است.

آنتن تعبیه شده در  دانگل

آنتن ساخته شده در آن دارای محدوده بی سیم عملیاتی از ۲ تا ۱۰۰ متر و قادر به اجرا در باند فرکانس ۲٫۴GHz ISM. است. این ابزار داده ها را تا نرخ ۳ مگابایت انتقال می دهد و شاخص وضعیت LED دارد. از مهمترین خصوصیت دانگل ها استفاده راحت و حمل و نقل آسان آن است. دانگل ‌ها به دلیل اندازه کوچک به آسانی قابل حمل هستند و فضای زیادی اشغال نمی ‌کنند و معمولا از یک فلش نیز کوچکتر هستند.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه