درباره ما

فروشگاه اینترنتی بابانو

 

بابانو به عنوان یک فروشگاه اینترنتی تازه نفس با بیش از یک دهه تجربه موفق در ارائه انواع محصولات دیجیتال و فرهنگی، با پایبندی به اصول و قواعد اسلامی در معامله و تجارت قصد ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ را دارد.

در فروشگاه اینترنتی بابانو میتوانید محصولات دیجیتال از انواع لپتاپ، قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی، کنسول و تجهیزات بازی تا انواع کابل و اتصالات تلفن های همراه را تهیه نمایید.

همچنین در همکارانان عزیز در زمینه ی خرید عمده ی لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل میتوانند روی بابانو حساب جداگانه باز کنند ، به این صورت که فقط با ثبت نام ساده و پس از تایید توسط تیم بابانو میتوانند تمامی اجناس مورد نیاز خود را به قیمت عمده مشاهده و ثبت سفارش کنند .

 

بابانو با ارائه طیف گسترده ای از محصولات برند های معتبر داخلی و خارجی مانند “SAMSUNG” “APPLE “MICROSOFT” “REMAX” “JBL “JVC” و… تنوع کم نظیری از محصولات موجود در بازار را یکجا گردآوری کرده است.

 

هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا با بهترین قیمت پیدا خواهید کرد.

بابانو یک بازار بزرگ اینترنتی است؛ چرا که با قدم گذاشتن در آن می‌توانید ،یک خرید اینترنتی لذت بخش، با قیمت مناسب و ارزان به همراه تخفیف ویژه در حراج ها را تجربه کنید.

 

آدرس : البرز – کرج – چهاراه هفت تیر مرکز کامپیوتر کرج واحد 209 -212 -213 -219

شماره های تماس : 02632216462 – 09031902002

ورود به فروشگاه