نکته عجیب در هدست جدید اپل

هدست جدید اپل

نکته عجیب در هدست جدید اپل

از زمانی‌که اپل تصمیم گرفت به حوزه‌ی واقعیت افزوده وارد شود و تلاش‌های خود را برای طراحی و تولید هدست واقعیت افزوده آغاز کرد، اخبار مختلفی در مورد فناوری محصول جدید کوپرتینونشین‌ها منتشر شده است. حتما شما هم شایعاتی در خصوص این هدست واقعیت افزوده اپل که در سال 2020 قرار است عرضه شود شنیده اید.مثلا اینکه این هدست بدون گوشی اپل کار نمی کند.

اول از همه باید گفت که عرضه این محصول به در اواخر سال 2019 انجام خواهد شد ولیکن این هدست مستقل نخواهد بود ودسترسی به امکاناتش در صورت استفاده از آیفون ممکن باشد؛ همچون ساعت های هوشمند اپل که استفاده کامل از امکانات آنها بدون به کارگیری آیفون ممکن نبود.این هدست علاوه بر یک صفحه نمایش واقعیت افزوده ،قابلیت اتصال به اینترنت، نمایش موقعیت مکانی و غیره نیز دارد. مینگ‌ چی‌کو که تحلیلگر معروف اپل است می گوید که این محصول زودتر زمان پیش بینی شده به بازار خواهد آمد.

پیش از این اعلام شده بود که هدست واقعیت افزوده اپل به گونه‌ای طراحی می‌شود که کاربر بر روی هر چشم خود یک نمایشگر با دقت ۸K را مشاهده خواهد کرد. ظاهراً تلاش‌های اپل برای تولید این هدست به دلایلی چند بار به تعویق افتاده که از جمله این دلایل می‌توان به استعفای اوی بارزیف یکی از طراحان هدست هولولنز مایکروسافت اشاره کرد که قرار بود با اپل به صورت درازمدت همکاری کند.

با توجه به اینکه بازار فناوری های نوین و نوظهوری همچون واقعیت افزوده و واقعیت مجازی این روزها حسابی داغ است ، فروشگاه بابانو هم از این موضوع دور نبوده و هدست های مختلفی در این زمینه برای مشتریان خود ارائه می هد.

Apple

https://www.apple.com/

پیگیری سفارش
لیست مقایسه