جدیدترین فلش مموری های سال 2018

جدیدترین فلش مموری های سال 2018

کارت های حافظه یا فلش مموری ها، ابزارهایی برای ذخیره اطلاعات بوده که در حال حاضر با قیمت‌ها و ظرفیت‌های مختلف در بازار وجود دارند. در سال 2018 فلش مموری هایی با ظرفیت های مختلف و  ویژگی های مختلفی تولید و به بازار عرض شده که در ادامه به ان ها می پردازیم .

مواردی مهم که باید با توجه به نیازتان در هنگام خرید یو اس بی درایو به آن توجه کنید، نیز وجود دارد. برای شروع شما به حافظه ای جانبی نیاز دارید که قابلیت حمل داده‌های زیادی را داشته باشد. خبر خوبی که در این زمینه وجود دارد، این است که هر ساله به طور پیوسته ظرفیت حافظه فلش‌ها در حال ارتقا است، این بدان معناست که شما هم اکنون می‌توانید یو اس بی درایوهایی را تهیه کنیدکه قادر به ذخیره اطلاعات زیادی در حد صدها گیگابایت و یا حتی ترابایت خواهند بود.

علاوه بر این در جدیدترین فلش مموری های سال 2018 ، نکته ای که بسیار مهم است  قابل اعتماد بودن فلش می باشد. زبان ساده‌تر اینکه در مقابل آسیب مقاوم باشد و اطلاعات از دست نروند، این به این معنی است که بهترین درایوهای فلش دارای طراحی ساختاری قدرتمندی هستند.

اگر بنا به مقدار حافظه‌ای که نیاز دارند، خرید فلش مموری مقرون به صرفه نیست، یا اینکه ظرفیت آن‌ها کمتر از حدی است که شما نیاز دارید و یا فکر می‌کنید که ممکن است آن را گم کنید، در این شرایط خرید یک هارد اکسترنال، انتخاب مناسبی است.

 

فلش مموری DataTraveler G4 Kingston Technology

این بهترین فلش مموری 64 گیگابایتی است. DT100 G3 مقرون بصرفه ترین فلش مموری 64 گیگابایتی با رابط USB 3.0 در بازار است. با سرعت خواندن / نوشتن  به ترتیب 150Mbps و 70Mbps و همچنین دارای فناوری DataTraveler G4 Kingston Technology  و Sandisk Ultra Dual  است که به شما اجازه می دهد فایل های خود را بین گوشی های هوشمند و اندروید دارای قابلیت  OTG منتقل کنید.

بهترین فلش مموری های سال 2018

امکانات و ویژگی های فلش مموری DataTraveler G4 Kingston Technology

ظرفیت: 64 گیگابایت

رابط USB 3.0

حجم خوب

فضای زیاد

سرعت کم تر از دیگر فلش USB 3.0

 

فلش مموری Patriot Supersonic Rage 2

اگر میخواهید یکی از سریعترین کارتهای حافظه USB را داشته باشید، Patriot Supersonic Rage 2 مطمئنا یکی از انتخاب های شماست. قیمت آن بالا است، اما سرعت این دستگاه جدید زیاد شده است. اگر شما نیاز به فلش مموری سریع برای انتقال فایل های بزرگ را دارید، پس قطعا ارزش آن را دارد. همچنین دارای 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی است.

مشخصات و ویژگی های فلش Patriot Supersonic Rage 2

ظرفیت: 128 گیگابایت

رابط USB 3.0

بسیار سریع

ظرفیت بسیار بالا

گران قیمت

جدیدترین فلش مموری های سال 2018

پیگیری سفارش
لیست مقایسه