حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

بهشت گیمرها هتل گیمینگ آتاری در ۸ شهر آمریکا

بهشت گیمرها هتل گیمینگ آتاری در ۸ شهر آمریکا

بهشت گیمرها؛ هتل گیمینگ آتاری در ۸ شهر آمریکا افتتاح می‌شود

آتاری پس از این که بازار کنسول‌های خانگی را همان چند دهه پیش به دیگر همتایان خود واگذار کرد، دیگر نتوانست آن شکوه سابق را به دست بیاورد. از همین رو این کمپانی ژاپنی تصمیم گرفته تا با ورود به بازار هتل ‌داری، دین خود به صنعت گیمینگ را به گونه دیگری ادا کند. آتاری قصد دارد با کمک شرکای تجاری خود، هتل‌هایی با محور گیمینگ بسازد تا قشر گیمر را به اقامت در این هتل‌های جالب ترغیب کند.

این کمپانی با همکاری شرکت‌های ملکی True North و GSD قرار است ۸ هتل گیمینگ محور را در شهر‌های آستین، شیکاگو، دنور، لاس وگاس، سانفرانسیسکو، سن خوزه و سیاتل بسازد. امکانات این هتل‌ها نیز تماما برای گیمرها بهینه‌سازی شده است. افرادی که در هتل‌های آتاری اقامت کنند، می‌توانند از زمین‌های بازی AR و VR به همراه سالن‌های مخصوص برای برگزاری مسابقات ورزشی الکترونیکی بهره ببرند.

 

بهشت گیمرها هتل گیمینگ آتاری در ۸ شهر آمریکا

 

امکانات رفاهی دیگری نظیر باشگاه، سینما، سالن‌های جلسه، رستوران، بار و مکان‌های کار دسته‌جمعی نیز در هتل‌های آتاری تعبیه شده‌اند تا خانواده‌ها یا اشخاصی که در این هتل‌ها اقامت دارند، نهایت آرامش و راحتی را تجربه کنند. البته تصور کنید که شما قرار ملاقات کاری دارید که نیاز به جدیت بالایی دارد، در حالی که چند متر آن طرف‌تر و در سالن کناری، چند صد نفر در حال رقابت برای کسب مقام اول در بازی فورتنایت هستند. این حالت به تنهایی باعث می‌شود تا بسیاری از افراد قید اقامت در این هتل‌ها را بزنند.

آتاری ۵ درصد از درآمد این هتل‌ها را دریافت می‌کند و همچنین برای این قرارداد نیز ۶۰۰ هزار دلار به حساب این کمپانی واریز شده که اولین هتل قرار است در آریزونا ساخته شود. البته با نیم‌نگاهی به روند پیشرفت کنسول CVS رترو آتاری، کمی نگران می‌شویم زیرا معمار ارشد این کنسول می‌گوید ۶ ماه شده که حقوقی دریافت نکرده است. همین دلیل کافی بود تا با خود فکر کنیم کمپانی آتاری که نام قدیمی و نام‌آشنا در دنیای گیم حساب می‌شود، حتی نمی‌تواند از پس ساخت کنسول خود بر بیاید در نتیجه چگونه می‌خواهد پا به عرصه هتل‌داری بگذارد؟

کلیدواژه : آتاریبهشت گیمرها
مجید سعیدی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
کرج - هفت تیر - پاساژ کیش - واحد 212
026-32284599 | 0903-1902002
Telegram Instagram
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X